#

#

#

#

#

#

Oferta dla sądów, prokuratur, instytucji

Instytut jest jednostką specjalistyczną w myśl przepisu art. 290 kpc i art. 193 par 2. kpk. Specjalisci instytutu sporządzają opinie na rzecz sądów prokuratur i jednostek specjalistycznych.

Więcej
#

Oferta dla firm, kancelarii prawniczych

Instytut jest jednostką specjalistyczną skupiającą specjalistów prawa oraz dziedzin mających istotne znaczenie dla oceny spraw z zakresu własności intelektualnej.

Więcej
#
#

Działalność Szkoleniowa

Instytut prowadzi aktywną działalność szkoleniową w zakresie praktycznych aspektów praw własności intelektualnej i dóbr niematerialnych.

Więcej

Korzyści ze współpracy

Rozwikłanie spraw z zakresu własności intelektualnej często wymaga specjalistycznej wiedzy z wielu różnych dziedzin nauki lub sztuki. Instytut Ekspertyz łączy w sobie doświadczenie i wiedzę pracowników naukowych, doświadczonych praktyków i biegłych sądowych dając przy tym pewność w zakresie merytorycznego wsparcia specjalistów w danej dziedzinie. Spory z zakresu własności intelektualnej wygrywa często nie ten kto ma rację, ale ten kto jest lepiej przygotowany. Wsparcie Instytutu Ekspertyz zapewnić może istotne zwiększenie szans na wygraną w sporze.

#